Pytania i odpowiedzi


2 Omnia Libera
Jak zadać pytanie, żeby pojawiło się w tej sekcji?

Wysłać mail na redakcja@omnialibera.pl i cierpliwie czekać na odpowiedź. Wyślemy ją na maila, a jeśli będzie uniwersalna to ją tu umieścimy.

Chciałbym zedytować swój opis

Proszę wysłać na adres redakcja@omnialibera.pl treść informacji o kandydacie. Aktualny limit to 160 znaków

Ale tu nie ma na kogo głosować - ranking jest pusty - o co chodzi?

Zasady są równe dla wszystkich. Aby pojawić się w rankingu, ktoś musi poświęcić 500 punktów. Mamy nadzieję, że lista będzie się szybko zapełniać i za chwilę usuniemy to pytanie :D

O co tu chodzi?

Polecamy zacząć od zakładki o nas, a dla tych co wolą filmy to zakładka media o nas. Można też obejrzeć film w sekcji dla mediów - instrukcja głosowania.

Dlaczego strona wygląda jak by zrobił ją amator

Budżet fundacji jest napięty jak plandeka na żuku i mieliśmy wybór - albo zbieramy fundusze aż nazbieramy i dopiero wtedy ruszamy, albo ruszamy jak się da, a potem w miarę napływu funduszy będziemy ulepszać i rozwijać. Postawiliśmy na to drugie. Oczywiście, jeśli jakiś grafik użyczy nam swoich mocy, to od razu podmienimy layout.

Może jednak lepiej było poczekać?

Ze względu na plan roczny, trzeba by poczekać cały rok. Szkoda nam było czekać z projektem aż tyle czasu. Liczymy, że stronę uładnimy w ciągu kilku tygodni, a system do głosowania działa już sprawnie i pewnie (tak nam się na razie wydaje :D